It lies within

Powered by Intel®
It lies within ORİJİNAL PREDATOR MİNİ SERİSİ
BÖLÜM 1
START'A BASIN
BÖLÜM 2
KAYIT NOKTASI
BÖLÜM 3
SEVİYE ATLANDI
Helios 300
Bu 12. Nesil Intel® Core™ i71 dizüstü bilgisayar, oyun kütüphanenizi önünüze koyup size meydan okuyacak. Hem kare geçişlerinde iyi görünen hem de RTX'le güçlendirilen bu makine, maksimum grafik gücü için tamamen optimize edilmiştir.
Helios 300 SpatialLabs Edition
GeForce RTX™ 3080 grafik kartı ve yüksek performanslı yeni hibrit mimariye sahip 12. Nesil Intel® Core™ i9 İşlemci ile 3D dünyanızda olmadığınız zamanlarda çoklu görevleri yönetin ve arka plan görevlerini kontrol altında tutun.
Helios 500
11. Nesil Intel® Core™ i9 İşlemci, GeForce RTX™ 3080 ve 120 Hz yenileme hızı sunan 4K Mini LED panele sahip Helios ile oyun dünyasının geleceğine tanıklık edin.
Triton 500 SE
12. Nesil Intel® Core™ işlemciler, hem üstün oyun performansı hem de kusursuz çoklu görev yürütme esnekliği sunar. Yeni inovatif mimari, doğru çekirdeği doğru iş yüküyle eşleştirir. Böylece arka plan görevleri, oyununuzu kesintiye uğratmaz. Sohbet ederken, internette gezinirken, canlı yayın yaparken, video kaydederken, düzenleme yaparken ve oyun oynarken performans kaybı yaşamazsınız.
Triton 300 SE OLED
Gücünü yüksek performanslı yeni hibrit mimariye sahip 12. Nesil Intel® Core™ i9 işlemciden alan bu bilgisayarla çoklu görev yürütme, düzenleme, video kaydetme ve canlı yayın yapma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir, ayrıca kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Dahası, bu bilgisayarın yüksek hızlı 4. Nesil M.2 PCIe depolama özelliğinin sunduğu rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.
Triton 300 SE
Gücünü yüksek performanslı yeni hibrit mimariye sahip 12. Nesil Intel® Core™ i7 işlemciden alan bu bilgisayarla çoklu görev yürütme, düzenleme, video kaydetme ve canlı yayın yapma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir, ayrıca kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Dahası, bu bilgisayarın yüksek hızlı 4. Nesil M.2 PCIe depolama özelliğinin sunduğu rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.
Triton 300
11. Nesil Intel® Core™ i7 İşlemci, NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Serisi grafik kartı ve özel olarak geliştirilmiş 5. Nesil AeroBlade™ 3D Teknolojisi ile donatıldı.
Orion 7000
Yeni oyun bilgisayarı Orion 7000'in eşsiz, üstün performansıyla kendinizi şımartın. 5. Nesil PCIe özellikli yeni nesil yükseltilebilir masaüstü bilgisayar; 12. Nesil Intel® Core™ i9'a varan işlemci, GeForce RTX™ 30 Serisi grafik kartı ve üst düzey DDR5-4000 yapılandırma (64 GB'ye kadar) desteğiyle birlikte eksiksiz bir paket halinde sunulur.
Orion 5000
Orion 5000'in ARGB özellikli kasasında, en hız tutkunu çip setlerinden Intel® H6701 ve 12. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcisi1 göze çarpıyor. Tüm bunlara GeForce RTX™ 30801 grafik kartını eklediğinizde, saniyedeki kare sayısının daha da yükseğe tırmanmasına tanık olacaksınız.
Orion 3000
Küçük ama keskin hatlara sahip güçlü ve kompakt bilgisayar Orion 3000'in içinde 12. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcinin1 sınırlarını zorlamaya kararlı bir canavar yatıyor. Tüm bunlara GeForce RTX™ 30701 modeline varan grafik kartını eklediğinizde, saniyedeki kare sayısının daha da yükseğe tırmanmasına tanık olacaksınız.
X28 Monitor
4K UHD çözünürlükte 144 Hz yenileme hızı ile oyun deneyiminizi en üst seviyelere taşıyın ve NVIDIA® Reflex Gecikme Çözümleyicisi ile e-spor becerilerinizi test edin.
X32 FP MONITOR
Predator X32 FP, oyun oynama biçiminizi sonsuza dek değiştirecek, gerçekliği büken özelliklerle geliyor. Mini LED, yerel karartma (576 bölge), Quantum Dot ekran ve HDMI 2.1 gibi sayısız özelliğin her biri burada ve oyuna hazır.
X38 Monitor
Agile-Splendor IPS, 0,3 ms'ye varan GtG tepki süresi, 175 Hz yenileme hızı ve derin 2300 R kavisiyle Predator X38, sizi 21:9 oranına sahip ekranın sürükleyiciliğiyle tanıştırıyor.
Cestus 335
Oyun içinde ve dışında neredeyse her durum için mükemmel oyun faresi. En son sensör teknolojisi, süper hızlı kaydırma ve daha fazlası ile donatılmıştır.
AETHON 301 TKL
Gateron Blue anahtarlı mekanik klavye, %80 TKL form faktörü ve eksiksiz N-tuş geçişi ile rakiplerinizden bir adım önde olun.
AETHON 700
Farklı oyunlar, farklı beceriler ve benzersiz bir klavye. Predator Aethon 700 RGB mekanik oyun klavyesiyle, tek bir cihazda gücünüzü iki kat artırın.

#itlieswithin