It lies within

Powered by Intel®
It lies within ORYGINALNY MINISERIAL PRODUKCJI MARKI PREDATOR
ODCINEK 01
NACIŚNIJ START
ODCINEK 02
PUNKT ZAPISU
ODCINEK 03
NASTĘPNY POZIOM
Helios 300
Wyposażony w procesor Intel® Core™ i7 jedenastej generacji, kartę graficzną NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 i wentylatory o specjalnej konstrukcji AeroBlade™ 3D piątej generacji.
Helios 500
Za sprawą procesora Intel® Core™ i9 jedenastej generacji, karty graficznej GeForce RTX™ 3080 i ekranu 4K Mini LED odświeżanego z częstotliwością 120 Hz Helios jest przyszłością branży gier.
Triton 300
Wyposażony w procesor Intel® Core™ i7 jedenastej generacji, kartę graficzną NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 i wentylatory o specjalnej konstrukcji AeroBlade™ 3D piątej generacji.
Triton 500 SE
Ten smukły laptop o prostym wzornictwie ma jedno zadanie — być przy Tobie w każdej chwili. Wyposażyliśmy go w najnowszy procesor Intel® Core™ jedenastej generacji i układ graficzny GeForce® RTX z serii 30.
Orion 3000
Predator Orion 3000 uwielbia napinać cyfrowe muskuły w postaci procesora Intel® Core™ i7 jedenastej generacji i karty graficznej GeForce RTX™ 3070 oraz pracować na najwyższych obrotach.
X28 Monitor
Dzięki odświeżaniu na poziomie 144 Hz i jakości 4K UHD Twoja rozgrywka zyska nowy poziom doskonałości, a narzędzie NVIDIA® Reflex Latency Analyzer pozwoli Ci zmierzyć umiejętności, których potrzebujesz, by zostać gwiazdą e-sportu.
X38 Monitor
Wyposażony w technologię Agile-splendor i matrycę IPS monitor Predator X38 o czasie reakcji GtG 0,3 ms, częstotliwości odświeżania 175 Hz oraz głębokim zakrzywieniu 2300R przeniesie Cię w nową niesamowitą rzeczywistość obrazu o proporcjach 21:9.
CG437K Monitor
Przejdź w tryb hiperpłynności dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasowi reakcji 1 ms w trybie Visual Response Boost (VRB) na wielkoformatowym wyświetlaczu do gier z certyfikatem VESA DISPLAYHDR™ 1000.
Cestus 335
Udoskonalona myszka dla graczy do praktycznie nieskończonej liczby zastosowań — zarówno podczas rozgrywki, jak i poza nią. Wyposażona w najnowszą technologię czujnika oraz umożliwiająca superszybkie przewijanie mysz, która potrafi znacznie więcej.

#itlieswithin