It lies within

Powered by Intel®
It lies within ORYGINALNY MINISERIAL PRODUKCJI MARKI PREDATOR
ODCINEK 01
NACIŚNIJ START
ODCINEK 02
PUNKT ZAPISU
ODCINEK 03
NASTĘPNY POZIOM
Helios 300
Ten wyposażony w procesor Intel® Core™ i71 dwunastej generacji laptop uruchomi każdą pozycję z Twojej biblioteki gier i nawet się przy tym nie spoci. Urządzenie zachwyca stylowym wyglądem, a znajdujący się w jego wnętrzu układ obsługujący technologię RTX został zoptymalizowany pod kątem maksymalnej mocy graficznej.
Helios 300 SpatialLabs Edition
Poza trójwymiarowymi rozgrywkami możliwe jest zarządzanie wielozadaniowością i kontrolowanie zadań w tle dzięki karcie graficznej GeForce RTX™ 3080 i procesorowi Intel® Core™ i9 dwunastej generacji z nową hybrydową architekturą o wysokiej wydajności.
Helios 500
Za sprawą procesora Intel® Core™ i9 jedenastej generacji, karty graficznej GeForce RTX™ 3080 i ekranu 4K Mini LED odświeżanego z częstotliwością 120 Hz Helios jest przyszłością branży gier.
Triton 500 SE
Procesory Intel® Core™ dwunastej generacji zapewniają doskonałą wydajność w kontekście gier i umożliwiają bezproblemową obsługę wielozadaniowości. Innowacyjna architektura dopasowuje właściwy rdzeń do określonego zadania, dzięki czemu zadania w tle nie zakłócają gry, a Ty możesz bez problemu rozmawiać, przeglądać Internet, przesyłać strumieniowo materiały, edytować, nagrywać i grać.
Triton 300 SE OLED
Zasila go procesor Intel® Core™ i9 dwunastej generacji wyróżniający się nową hybrydową architekturą — przygotuj się na płynną obsługę wielozadaniowości, montażu, nagrywania i transmisji strumieniowych oraz epickie sesje z grami, wiedząc że do dyspozycji masz szybką pamięć masową M.2 PCIe Gen4.
Triton 300 SE
Zasila go procesor Intel® Core™ i7 dwunastej generacji wyróżniający się nową hybrydową architekturą — przygotuj się na płynną obsługę wielozadaniowości, montażu, nagrywania i transmisji strumieniowych oraz epickie sesje z grami, wiedząc że do dyspozycji masz szybką pamięć masową M.2 PCIe Gen4.
Triton 300
Wyposażony w procesor Intel® Core™ i7 jedenastej generacji, kartę graficzną NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 i wentylatory o specjalnej konstrukcji AeroBlade™ 3D piątej generacji.
Orion 7000
Spraw sobie przyjemność z korzystania z nowego komputera do gier Orion 7000 o niesamowitych osiągach w wielozadaniowości. Przygotowany na technologię PCIe piątej generacji komputer stacjonarny zapewnia szerokie możliwości rozbudowy. Został wyposażony w najnowszy procesor Intel® Core™ i9 dwunastej generacji i układ graficzny GeForce RTX™ z serii 30 oraz obsługuje pamięci DDR5 o taktowaniu 4000 MHz (maksymalnie 64 GB).
Orion 5000
W podświetlanej diodami ARGB obudowie komputera Orion 5000 znajdują się osiągające zawrotną wydajność układy: chipset Intel® H6701 i procesor Intel® Core™ i7 dwunastej generacji1. Dobierz do niego kartę GeForce RTX™ 30801 i ciesz się jeszcze większą liczbą klatek.
Orion 3000
Wewnątrz kompaktowej, a przy tym pojemnej obudowy modelu Orion 3000 kryje się bestia, czyli niewielki, zaawansowany komputer PC z gotowym na każde wyzwanie procesorem Intel® Core™ i7 dwunastej generacji1. Dobierz do niego kartę GeForce RTX™ 30701 i ciesz się jeszcze większą liczbą klatek.
X28 Monitor
Dzięki odświeżaniu na poziomie 144 Hz i jakości 4K UHD Twoja rozgrywka zyska nowy poziom doskonałości, a narzędzie NVIDIA® Reflex Latency Analyzer pozwoli Ci zmierzyć umiejętności, których potrzebujesz, by zostać gwiazdą e-sportu.
X32 FP MONITOR
Predator X32 FP obfituje w technologie gwarantujące niezwykle realistyczny obraz, które na zawsze zmienią sposób prowadzenia rozgrywki. Mini LED, lokalne wygaszanie (576 stref), technologia Quantum Dot, HDMI 2.1 — wszystkie do Twojej dyspozycji.
X38 Monitor
Wyposażony w technologię Agile-splendor i matrycę IPS monitor Predator X38 o czasie reakcji GtG 0,3 ms, częstotliwości odświeżania 175 Hz oraz głębokim zakrzywieniu 2300R przeniesie Cię w nową niesamowitą rzeczywistość obrazu o proporcjach 21:9.
Cestus 335
Udoskonalona myszka dla graczy do praktycznie nieskończonej liczby zastosowań — zarówno podczas rozgrywki, jak i poza nią. Wyposażona w najnowszą technologię czujnika oraz umożliwiająca superszybkie przewijanie mysz, która potrafi znacznie więcej.
AETHON 301 TKL
Mechaniczna klawiatura TKL 80% z niebieskimi przełącznikami Gateron oraz funkcją N-key rollover na wszystkie klawisze, która pozwoli Ci pozostać o krok przed konkurencją.
AETHON 700
Inna gra, inny zestaw umiejętności i najprawdopodobniej — inne działanie przełączników. Mechaniczna klawiatura Predator Aethon 700 RGB dla graczy to kompletne urządzenie zapewniające dwa razy więcej możliwości.

#itlieswithin